مزایای یک کرکره برقی
درها و پنجره های کرکره ای یک روش عالی برای محافظت از دارایی ، چه در خانه و چه در محل کار ، در برابر باران و باد است. علاوه بر این ، با داشتن یک کرکره جلوی پنجره ، شما همچنین از پنجره در برابر سرقت و اقدام به خرابکاری محافظت می کنید.

از کرکره برقی می توان برای کل قلمرو کاربردهای مختلف مانند درب برای گاراژها ، مدارس ، زندان ها ، وانت ها ، آشپزخانه ها و انبارها استفاده کرد. در برخی از کشورها به عنوان بخشی از طرح های سود امنیتی ، کرکره برقی می تواند توسط دولت های محلی یارانه دریافت شود.

مناطقی که غالباً هوای نامساعد و نامناسبی دارند ، بویژه به کرکره برقی احتیاج دارند زیرا می توانند از پنجره ها در برابر صدمات احتمالی تگرگ محافظت کرده و روش دیگری برای عایق بندی حرارت ایجاد کنند.

در اینجا برخی از انواع مختلف کرکره برقی را بررسی می کنیم.

 

کرکره برقی عایق بندی شده
اگر صرفه جویی در مصرف انرژی و محافظت در برابر آب و هوا برای شما مهم است ، بهترین کرکره های عایق بندی شده بهترین هستند. به عنوان یک پاداش آنها همچنین در برابر سر و صدای شدید محافظت می کنند و سطح بالایی از امنیت را ارائه می دهند.

صنایعی که تمایل به استفاده از کرکره برقی عایق بندی شده دارند شامل انبارها ، گاراژها ، غرفه های اسپری رنگ ، محل های ذخیره سازی ، کارخانه ها ، بنادر اتومبیل و بسیاری دیگر است.

کرکره برقی SECURITY
کرکره برقی امنیتی می تواند برای مصارف خانگی و تجاری استفاده شود و غالباً در انواع آلومینیوم یا فولاد عرضه می شود. این کرکره ها کاملاً قادر به جلوگیری از سرقت ها و همچنین محافظت در برابر آسیب های مالی و تخریب هستند.

کرکره برقی امنیتی از دیوار به دیوار محافظت می کند و می تواند به صورت الکترونیکی تعبیه شود تا بالا و پایین رول کردن آن را راحت تر و مقرون به صرفه تر کند.

کرکره برقی امنیتی مدت زمانی را که مجرم برای دسترسی به ساختمان صرف می کند ، به طرز چشمگیری افزایش می دهد و به همین دلیل برای مکان های ذخیره سازی ، مراکز توزیع ، گاراژها ، انبارها و موارد دیگر ایده آل است.

کرکره برقی با نرخ آتش
کرکره های دارای درجه حرارت یکپارچگی در برابر آتش و محافظت در برابر حرارت را برای مکان هایی که درجه افزایش دما لازم است ترکیب می کنند. این کرکره ها برای محافظت از داخل و خارج دهانه در برابر مواد قابل اشتعال و قابل احتراق ساخته شده اند.

کرکره های دارای درجه حرارت در برابر حرارت و شعله مقاوم هستند و هم برای خصوصیات خرده فروشی و هم برای صنعت ، به ویژه در مناطقی که به عنوان وسیله فرار استفاده می شوند ، مناسب هستند.

کرکره برقی تجاری
کرکره های تجاری برقی از خصوصیات صنعتی و تجاری ساخته می شوند. آنها اغلب با فولاد گالوانیزه ایجاد می شوند تا از ضد زنگ بودن و ضد آب بودن آن اطمینان حاصل کنند.

کرکره های برقی تجاری بیشتر شناخته شده اند زیرا برای انبارها و جبهه های مغازه مناسب هستند ، اگرچه می توانند در ویژگی های عمومی نیز استفاده شوند.

کرکره برقی صنعتی
کرکره های برقی صنعتی می توانند در هر شکل و اندازه ای با براقیت بالا ظاهر زیبایی حرفه ای و ایمن داشته باشند. آنها بیشتر مناسب مراکز خرید و ساختمانهای بزرگ صنعتی هستند زیرا انعطاف پذیری بسیار بالاتری دارند و از طراحی با کیفیت بالایی برخوردار هستند که می تواند متناسب با نیازهای آنها متناسب باشد.

کرکره برقی صنعتی اغلب مجهز به سیستم های امنیتی اضافی و پیچ و مهره های قفل کننده است تا از امنیت و حفاظت بالایی برخوردار باشد. برای جلوگیری از خرابکاری یا دسترسی غیرمجاز می توان آنها را به صورت داخلی یا خارجی نصب کرد.