واردات و صادرات

از جمله اصلی ترین خدمات شرکت نیک کاسپین، صادرات و واردات کلیه ی کالاهای مجاز بازرگانی است

حمل و نقل و ترانزیت کالا

حمل و نقل کالا ها از طریق (ریلی – دریایی – زمینی) صورت میگیرد

بازاریابی و تضمین فروش بار ارسالی

یکی از خدمات شرکت نیک کاسپین، بازاریابی محصول شما و تضمین فروش بار ارسال شده از جانب مشتری می باشد

ترخیص کالا از گمرک های قزاقستان

ترخیص کالا از گمرک های روسیه، چین، آلمان، قزاقستان، بندر آکتائو، آستاراخان و…

درباره ما

دفتر مرکزی ما

شرکت بازرگانی نیک کاسپین موفق بازرگانان بین الملل با شماره ثبت 15961، به عنوان شرکت تخصصی در زمینه صادرات، واردات و تجارت با کشور قزاقستان و به ویژه بندر آکتائو در حال فعالیت می باشد. این شرکت با بهره گیری از مدیران مجرب و تجارب ارزشمند آنان در تلاش است که خدمات بازرگانی و تجاری را به صورت مستقیم و بدون واسطه به هموطنان و شرکت های فعال در این حوزه در سرتاسر دنیا ارائه نماید. از جمله مهم ترین خدمات ارائه شده توسط این شرکت عبارتند از: واردات و صادرات، مشاوره و مدیریت کالا ها، ترخیص کالا از گمرک های قزاقستان، حمل و نقل و ترانزیت کالا (ریلی – دریایی – زمینی)، بازاریابی و تضمین فروش بار ارسالی، ثبت شرکت با مسئولیت محدود، اخذ ویزای C3 و افتتاح حساب بانکی در بانک های معتبر اروپا و دریافت کد مالیاتی قزاقستان IIN

 • مشاوره بازرگانی
 • واردات و صادرات کالا
 • بازاریابی و تضمین فروش بار ارسالی
 • تخصیص ارز بصورت مبادله ای
 • ثبت شرکت با مسئولیت محدود
 • ترخیص کالا از گمرک های قزاقستان

درخواست مشاوره رایگان

از طریق ارتباط با یکی از راه های ارتباطی ما میتوانید درخواست مشاوره رایگان صادرات و واردات کالای خود را درخواست نمایید.

کارهایی که انجام دادیم

نتایج موفقیت ما

مشارکت بازرگانی

صادرات و واردات

بازاریابی

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

تخصیص ارز بصورت مبادله ای

ترخیص کالا از گمرک قزاقستان یا ایران

قدم به قدم

نحوه کار ما چگونه است؟

۱

مشاوره رایگان

یکی از جنبه های مهم این شرکت بازرگانی در حال توسعه و مدیریت، ارتباط با مشتریان و انجام مشاوره رایگان در خصوص کلیه امور بازرگانی و صادرات و واردات است.
۲

امضای قرارداد

درصورت رضایت از مشاوره و خدمات شرکت نیک کاسپین، جهت انجام کلیه امور بازرگانی و همچنین حفظ ارزش های مشتری و کارفرما، قراردادی بین طرفین منعقد می گردد.
۳

تحقیق و بررسی

در راستای خدماتی که از شرکت نیک کاسپین انتظار دارید و قرارداد خود را منعقد کردید، این شرکت موظف به تحقیق و بررسی اختصاصی در زمینه مورد انتظار شماست.
۴

پیگیری انتظارات شما

پس از انجام تحقیق و بررسی کامل در زمینه مورد نیاز شما، شرکت نیک کاسپین سعی در برآورده شدن انتظارات شما دارد و پیگیری کار محول شده را بر عهده خواهد گرفت.

درخواست تماس رایگان

_

  مشتریان ما چه می گویند؟

  نظرات مشتریان

  شرکت نیک کاسپین نشان می دهد سطح بسیار بالایی از شایستگی در زمینه های انتخاب شده خود را دارد. من این شرکت را به شدت توصیه میکنم.
  علیرضا فرهادی
  مشتری اخذ ویزا
  شرکت نیک کاسپین نشان می دهد سطح بسیار بالایی از شایستگی در زمینه صادرات و واردات کالا دارد. من این شرکت را توصیه میکنم.
  علی رحمتیان
  مشتری صادرات
  شرکت نیک کاسپین نشان می دهد سطح بسیار بالایی از شایستگی در زمینه مشاوره بازرگانی دارد. من این شرکت را به شدت توصیه میکنم.
  محمد حسامی
  مشتری مشاوره

  خدمت ما برای شما، فراهم کردن

  بهترین راه مشارکت در صادرات و واردات

  چه کارهایی در توان ما است؟

  محدوده خدمات ما

  نواحی خدمات بیشتر ...
  • حمل و نقل و ترانزیت کالا (ریلی – دریایی - زمینی)
  • اخذ ویزای c3
  • افتتاح حساب بانکی در بانک های معتبر اروپا
  • دریافت کد مالیاتی قزاقستان IIN
  مشاوره بازرگانی

  مشاوره بازرگانی


  شرکت نیک کاسپین در بخش مشاوره به مشتریان آموزش می دهد که چگونه برای فعالیت های تجاری خود برنامه ریزی داشته باشند و در اجرای پروژه ها با آنها همیاری می کند. همچنین برای تولید نتایج عملی و تقویت تفکر استراتژیک به مشتریان مشاوره می دهد و به افراد مهارت هایی را آموزش می دهد که بتوانند مانند افراد با تجربه در عرصه تجارت قدم های بزرگ برداشته و بر چالش ها و مسائل پیش رویشان نیز غلبه کنند و در آمد خود را افزایش دهند و پیشرفت کنند.

  بنابراین مشاوره تجاری و بازرگانی باید با توجه به تغییرات و تحولات پیش آمده در هر یک از موضوعات و امور تجاری بتواند افراد را برای ارتباطات تجاری و فعالیت های بازرگانی شان، و همینطور راه حل مسائل بدون اتلاف وقت در این زمینه یاری دهد.

  همچنین وجود موانع متعدد از قبیل تحریم ها علیه کشور بیش از پیش اهمیت مشاوره های تخصصی و گمرکی را برای تجار و تولید کنند آن قابل لمس نموده است، به طوریکه امروزه هدف و معنی مشاوره بازرگانی مشخص تر از قبل بوده و استراتژی معینی برای پیشبرد اهداف تجاری شرکت ها دارد.

  ثبت شرکت با مسئولیت محدود

  ثبت شرکت با مسئولیت محدود

  شرکت با مسئولیت محدود، شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل شده و هر کدام از شرکاء بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد، فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت است.

  ثبت شرکت مسئولیت محدود تقریباً بیشترین متقاضی ثبت را در ایران دارد. دلیل این میزان ثبت هم شرایط آسانتر و مناسبتر برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط است. در این نوع شرکت سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم نمی شود. مسئولیت شرکاء در مقابل دیون و قروض شرکت در حدود سهم الشرکه ای است که هر شریک سرمایه گذاری نموده، سهم الشرکه بصورت آزادانه قابل نقل و انتقال نمی باشد و ذکر عبارت با مسئولیت محدود و عدم ذکر نام شرکا در اسم شرکت الزامی است.

  شرکت های با مسئولیت محدود برای کلیه امور بازرگانی، مهندسی، صنعتی، فناوری اطلاعات و اصناف دیگر مناسب هستند و به طور کلی محدودیت فعالیتی ندارد اما موضوع فعالیت شرکت با مسئولیت محدود شرکتی نمی تواند چیزی جز امور تجاری باشد.

  بازاریابی و تضمین فروش بار ارسالی

  بازاریابی و تضمین فروش بار ارسالی

  ابتدا و قبل از هر اقدامی باید یک کشور برای صادرات محصول خود انتخاب کنید. برای انتخاب این کشور ممکن است معیارهای مختلفی وجود داشته باشند. البته ممکن است به جای یک کشور، چندین کشور را مدنظر داشته باشید. برای انتخاب مقصد صادراتی، باید معیارهای مختلفی در نظر گرفته شود. برخی از این معیارها مربوط به کشور مورد نظر و برخی دیگر نیز ممکن است به محصول صادراتی یا حتی خود شما ارتباط داشته باشد.

  باید در نظر داشت که کشور مورد نظر تا چه اندازه رابطه سیاسی و اقتصادی خوبی با کشورمان دارد. مهم‌ترین نیازهای وارداتی آن کشور و وضعیت تولید کالای مورد نظر در آن به چه صورتی است. ویژگی‌های جمعیت‌شناختی، جغرافیایی و اجتماعی آن کشور باید شناخته شود. فاصله جغرافیایی ایران با کشور مقصد و راه‌های ارتباطی آن بررسی شود. وضعیت صادرات و واردات ایران با کشور مورد نظر و آمارهای صادرات محصول مورد نظر به آن کشور چگونه است. وضعیت صادرات و واردات کالای مورد نظر در ایران و کشور مربوطه و قوانین و تعرفه‌های تجاری کشور مقصد به چه نحوی است.

  تخصیص ارز بصورت مبادله ای

  تخصیص ارز بصورت مبادله ای

  برای تخصیص ارز کالاهای وارداتی ابتدا باید مجوز ورود کالا به کشور توسط صاحب کالا و یا فرد وارد کننده اخذ گردد. بنابراین باید با مراجعه به سازمان صنعت، معدن و تجارت جهت دریافت مجوز برای ورود کالا اقدام شود. دریافت مجوز نیازمند ثبت نام در سامانه ثبت سفارش نیز دارد تا از این طریق سازمان های مربوطه برای اخذ مجوز ورود کالا به وارد کننده کالا اقدام کنند.

  بعد از تایید سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان های مربوط به اخذ مجوز، مرحله بعدی انتخاب بانک عامل است. بانک عامل در واقع واسطه بین بانک مرکزی و وارد کننده می باشد، که در صاحب کالا جز در موارد خاص نمی تواند به طور مستقیم با بانک مرکزی در ارتباط باشد.

  پس از انتخاب بانک عامل و ثبت نام در سامانه ثبت سفارش باید شماره ثبت سفارش یا همان مجوز ورود کالا را به بانک عامل ارائه دهید. بانک عامل نیز با ارسال شماره مجوز به بانک مرکزی، شما را در نوبت تخصیص ارز بانک مرکزی قرار می دهد. بانک مرکزی نیز به ترتیب اولویت مجوز تخصیص ارز را برای کالای وارداتی شما صادر می کند. مرحله تخصیص ارز بانک مرکزی نشان می دهد که چه مقدار ارز جهت واردات کالا از کشور خارج شده است.

  ارز مبادله ای به دلیل بالا رفتن ارزش ارز توسط دولت ایجاد شده است تا بار مالی که بر دوش دولت است کاهش پیدا کند و ارز مبادله ای که قیمت کمتری دارد به صورت محدودتر، کنترل شده و با شرایط خاص به کالاهای خاصی اختصاص داده می شود. طبق اعلام بانک مرکزی، نحوه محاسبه ارز مبادله ای توسط بانک مرکزی به این صورت است که این بانک سبدی از ارزهای معامله شده در صرافی های مجاز را در نظر می گیرد و سپس بر اساس نرخ اولیه بدست آمده از این معاملات و پس از کسر کارمزد و دو درصد از این نرخ، نرخ ارز غیر مرجع (مبادله ای) را مشخص می کند.

  ترخیص کالا از گمرک های قزاقستان

  ترخیص کالا از گمرک های قزاقستان

  بر اساس قانون مصوب مجلس در گمرک، ترخیص کالا از گمرک توسط مالک کالا و یا نماینده قانونی او، به منظور انجام‌ صادرات و واردات انجام می شود. بر این اساس کالا با استفاده از تشریفات قانونی از گمرک خارج می شود. در طی ترخیص کالا از گمرک اقداماتی انجام می گیرد که این اقدامات شامل مواردی از قبیل آماده سازی، تهیه و ثبت مدارک و اسناد بصورت فیزیکی و یا الکترونیکی و با هزینه های مختلف می باشد.

  در ترخیص کالا، مراحل گوناگونی طی می شود که از جمله آنها آماده سازی مدارک، ثبت اسناد واردات یا صادرات کالا به شکل فیزیکی یا الکترونیکی، محاسبه وجوه گمرکی همچون سود بازرگانی، حقوق گمرکی، مالیات، ماخذ تعرفه گمرکی و تسهیلات ارائه شده توسط دولت به واردکنندگان و صادر کنندگان کالا و غیره صورت می گیرد.

  در واقع شرکت های فعال در زمینه ترخیص کالا از گمرک، علاوه بر آشنایی با تمامی قوانین و مراحل انجام این کار، دفعات بسیاری این کار را در مرزهای مختلف و در خصوص جابجایی انواع مختلف کالاها انجام داده اند و در نتیجه تجربه کافی در این زمینه را دارند. شرکت نیک کاسپین از جمله شرکت های فعال در این زمینه است، بنابراین با سپردن فرآیند ترخیص کالاهای تجارت خود به این شرکت نه تنها در وقت خود صرفه جویی می کنید بلکه از پرداخت هزینه های سنگین و بیهوده نیز جلوگیری به عمل می آورید و می توانید از مشاورین و متخصصین این شرکت در زمینه ی چگونگی انجام مراحل ترخیص کالا مشورت گرفته و به کمک گروه با تجربه این شرکت به فعالیت های تجاری خود در حوزه بازرگانی بین الملل بپردازید.

  صادرات و واردات

  صادرات و واردات

  صادرات و واردات از مهم ترین ارکان اقتصادی هر کشور است که با استفاده از واردات، کشورها می توانند کالاهای مورد نیاز خود را از طریق وارد کردن آنها از کشورهای دیگر تامین کرده و با استفاده از صادرات کالا نیز می توانند به کسب درآمد ارزی بپردازند. بدیهی است کشوری که صادرات بیشتری دارد از اقتصاد بهتری برخوردار است.

  صادرات نقطه مقابل واردات و به معنای خارج کردن یک کالا یا خدمات از مرز گمرکی کشور خود و واردات یعنی وارد کردن کالا یا خدماتی از کشور های دیگر به کشور خود است. در واقع واردات یعنی تولید کالا یا خدماتی در یک کشور مبدا و وارد کردن آن کالا در یک یا چندین کشور مقصد.

  در این میان شرکت نیک کاسپین موفق بازرگانان بین الملل نیز سعی دارد تا علاوه بر ایجاد یک محیط امن در حوزه واردات و یا صادرات کالا، بهترین خدمات را نیز به این گونه فعالیت های اقتصادی ارائه دهد.

  54+مشتری محترم
  4ترخیص کار شایسته
  134+پرونده موفق
  15ماهسابقه فعالیت

  اعضای حرفه ای تیم ما

  اعضای هیئت مدیره

  علیرضا فرهادی مدیر عامل

  علی رحمتیاناعضای هیئت مدیره

  مهران وحیدی مشاور کسب و کار