از ما بپرسید


  سوالات شما
  _

  آیا شما سوالی دارید؟

  لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، سؤال خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم.

  سوالات متداول

  درباره سوابق شرکت دلتا الکترونیک سوالی دارید؟

  مجموعه دلتا سپند الکتریک البرز با شماره ثبت 10381 فعال در زمینه طراحی و اجرای انرژی خورشیدی، سیستم های امنیتی و حفاظتی، دوربین مداربسته، درب های اتوماتیک، نمایشگر های LED، تلویزیون های شهری، اعلان و اطفاء حریق، کنترل تردد و هوشمند سازی ساختمان، با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و نرم افزارهای خاص و استفاده از خدمات کارشناسان بسیار مجرب و کارآزموده می باشد. در یک دهه فعالیت و با بجا گذاشتن سابقه درخشان، اینک نام آن به تنهایی، با امنیت و آرامش خیال برابر است.

  توانمندی ها و سوابق شرکت دلتا در بخش نصب و راه اندازی سیستم های امنیتی و حفاظتی چگونه است؟

  مجموعه دلتا با انجام پروژه های بسیاری در سطح شهر و قرارداد با شرکت های خصوصی و دولتی، دارای سوابق درخشان و رضایت مشتری در این زمینه است.

  چگونه زیر مجموعه شرکت دلتا شویم و همکاری داشته باشیم؟

  همکاران گرامی که در حوزه نصب سیستم های حفاظتی و امنیتی فعالیت دارند می توانند با مراجعه به سایت فروشگاه فرهادی، از قسمت سامانه نصب > نمایندگان سراسر کشور، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام همکاری اقدام نمایند. پس از بررسی کارشناسان با متقاضیان تماس گرفته خواهد شد.

  چطور محصولات تضمینی و با کیفیتی خریداری کنیم؟

  کاربران و مشتریان گرامی می توانند با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی فرهادی که زیر مجموعه شرکت دلتا بوده و بصورت تخصصی در حوزه فروش سیستم های حفاظتی و امنیتی فعالیت میکند، با اطمینان خاطر و با ضمانت مرجوعی، کلیه خرید های خود را هم به صورت کاربر عادی و هم به صورت همکار ثبت نمایند.

  نحوه ثبت پروژه چگونه است؟

  شما می توانید از طریق راه های ارتباطی که در بخش ارتباط با ما قرار دارد، با ما در تماس باشید و بعد از اخذ مشاوره از کارشناسان، اقدام به ثبت پروژه نمایید.