همه ما می دانیم که داشتن دوربین مداربسته در اطراف خانه می تواند به محافظت از شما و خانواده کمک کند. بدون دوربین مداربسته ، ممکن است در معرض خطر باشید و یک متجاوز می تواند با ورود به خانه شما ، صدمه زدن به عزیزانتان و سرقت اموال شما ، از آنجا دور شود. به همین ترتیب ، بدون دوربین مداربسته در محل کار ، خود را در مقابل انواع آسیب ها باز می گذارید و می توانید تجهیزات زیادی را در این راه از دست دهید.

به طور خلاصه ، اطمینان از داشتن دوربین مداربسته هم برای امنیت خانه و هم برای مشاغل مهم است. با این حال ، می توان آن را بهبود بخشید تا به یک سیستم موثرتر تبدیل شود تا از شما در محافظت بهتر برخوردار شوید و حتی می توانید یک مزاحم بالقوه را بدون نیاز به وحشت ، بازدارید. در دنیای ما با فناوری همیشه در حال تغییر ، می توانیم سیستم های دوربین مداربسته خود را ارتقا و ارتقا دهیم تا بتوانند به یک سیستم تحت نظارت تبدیل شوند. نظارت از راه دور دوربین مدار بسته یک روش ایده آل برای محافظت از همه و همه چیز است ، چه در خانه باشید و چه در محل کار.

نظارت از راه دور دوربین مداربسته چیست؟

برای مدت طولانی ، دوربین مدار بسته یکی از بهترین راه ها برای ایمن سازی خانه ، دفتر و مردم بود. اما مردم متوجه شدند که این فقط باعث بازدارندگی مردم در بیشتر اوقات می شود و اغلب دوربین ها توسط متجاوزان نادیده گرفته می شوند. آنها هنگام سرقت از خانه ، دفتر یا هر محل دیگر ، فقط صورت خود را می پوشانند و به بهترین چیز امیدوارند.

نظارت از راه دور دوربین مداربسته سیستمی است که می تواند در دوربین مداربسته موجود شما اضافه شود یا با سیستم جدید از قبل نصب شود. این فناوری یک خبرخوان را به اتاق کنترل پر از اپراتورهای آموزش دیده که 24 ساعت در تماس هستند می فرستد. در این اتاق کنترل ، اپراتورها قادر به پاسخگویی به هر نوع تماس اضطراری یا حرکت غیرمجاز در خط املاک هستند.

چگونه کار می کند؟

نظارت از راه دور دوربین مداربسته با اتصال به یک فید زنده از سیستم مداربسته شما ، موجود یا جدید ، کار می کند تا سیگنال و تصاویر به تیمی از اپراتورها منتقل شود. این اپراتورها بصورت شبانه روزی در دسترس هستند تا اگر مشکلی وجود دارد ، بدانید که در دست تیم تخصصی ایمن هستید. تیم متخصص آموزش داده شده است تا هنگام ورود سیستم ، کسی در خانه شما نفوذ کند ، به همین ترتیب آنها بلافاصله با مقامات محلی تماس می گیرند تا متجاوز بالقوه وقت کمتری برای فرار از صحنه داشته باشد. این امر به ویژه اگر یک متجاوز در داخل املاک شما باشد بسیار مهم است زیرا وقت کمتری برای سرقت وسایل شما و ترک آن دارد.

یکی از بزرگترین سوالاتی که حول مانیتورینگ دوربین مداربسته از راه دور می چرخد ​​، ایده این است که اپراتورها همیشه در حال تماشای دوربین مداربسته هستند. خوشبختانه اکثر سیستم های مانیتورینگ دوربین مداربسته از یک سیستم تشخیص حرکت برای همراهی دوربین مداربسته استفاده می کنند.تشخیص حرکت در صورت ورود غیرمجاز به خط اموال ، امکان هشدار دادن به اتاق کنترل را فراهم می کند. این سیستم های تشخیص حرکت پیشرفته هستند و بنابراین ، بسته به سیستمی که انتخاب می کنید ، می توانند از چندین زاویه مراقب خاصیت شما باشند. هنگامی که سیستم تشخیص حرکت فعال شد و هشدار به اتاق کنترل ارسال شد ، فقط و فقط در این صورت اپراتورها درگیر می شوند. این بدان معناست که تا زمانی که سیستم تشخیص حرکت فعال نشود ، هیچ کس پخش مستقیم دوربین مداربسته شما را تماشا نمی کند.

پس از اینکه یکی از سیستم ها فعال شد ، یکی از اپراتورهای متخصص بلافاصله وارد عمل می شود. این بدان معنی است که آنها می توانند اقدامات مختلفی را برای جلوگیری از هر متجاوز بالقوه انجام دهند و اطمینان حاصل کنند که تمام تلاش خود را برای جلوگیری از آسیب یا سرقت از محل انجام می دهند.

علاوه بر سیستم تشخیص حرکت و دوربین مداربسته ، شما می توانید سیستم آدرس عمومی (PA) را نیز انتخاب کنید. این بدان معناست که یک اپراتور قادر است فرامین را از طریق سیستم PA فریاد زده و به طور بالقوه هر مزاحمی را بترساند. به متجاوز همچنین در مورد اینکه مقامات محلی قبلاً به محل فراخوانده شده اند ، اخطار داده خواهد شد.

نظارت از راه دور در مقابل دوربین مداربسته سنتی

داشتن یک سیستم مداربسته تحت نظارت به این معنی است که شما می توانید از خود ، تجارت ، کارمندان و حتی عزیزانتان بهتر محافظت کنید. چه در خانه باشید و چه در دفتر ، داشتن کسی که از بالای شانه شما محافظت می کند و از هر حرکتی محافظت می کند چیزی است که توسط همه قابل تحسین است.

بزرگترین مشکل فقط داشتن دوربین مداربسته سنتی این است که یک سیستم واکنش پذیر است. این به این معنی است که یک سیستم دوربین مدار بسته به جای متوقف کردن جرم ، آن را ضبط می کند. در حالی که تصور این است که داشتن دوربین مداربسته قابل مشاهده می تواند مانع از ورود برخی از متجاوزان شود ، اما هیچ مدرک واقعی وجود ندارد که بتواند متوقف شود این شخص هر کسی می تواند صورت خود را بپوشاند و به خانه ، دفتر یا حتی اتومبیل شما نفوذ کند.

همانطور که گفته شد ، نظارت از راه دور دوربین مدار بسته قصد دارد این مشکل را برطرف کند و مطمئن شوید که شخصی همیشه در محافظت از شماست.

هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد.